luni, 14 mai 2018

MARIA TOMIȚA CORINI - R.MOLDOVA - Comentariu la fotografia mea de pe Facebook




Ce frumos trandafiraș
Și în el o doamnă bună
Pare-a fi un îngeraș
În privirea ei blajină!

Zâmbetul l-a rupt din soare
Și l-aruncă între stele
Kessy Ellys Nycollas
Ploi cu dor vor să te spele!




Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Overcoming Fear and Anxiety: How to Rebuild Yourself and Return to Who You Truly Are

  Overcoming Fear and Anxiety: How to Rebuild Yourself and Return to Who You Truly Are Two Books. One Truth. And the Moment Everything Chang...